Atsiliepimai

Ką apie mus kalba klientai…

“Esame patenkinti Jūsų paslaugomis. Ačiū, kad atsižvelgėt į mūsų poreikius ir lanksčiai prisiderinote prie situacijos.

NST slaugytojos, Natalija ir Jolanta, dirbo profesionaliai ir maloniai bendravo su mūsų seneliais.”

Karolis Joneliūnas

Lietuva, 2012

“….esu Jums dėkinga, buvo puiku bendrauti, nors ir virtualiai. Viskas vyko sklandžiai, noriu padėkoti, geros Jums kloties ir sveikatos.

Dėkoju slaugytojai Violetai už labai gera darbą.”

Ramunė Mykolaitienė

Vokietija, 2013

“Dėkoju už labai kokybišką, nuoširdų ir profesionalų Jūsų slaugytojos Jolantos darbą su mano mama.”

Gyd. Darius Cibulskas

UAB Šnipiškių medicinos centro direktorius, Lietuva, 2015

“……nežinau ką daryčiau be Jūsų firmos. Iš Amerikos Mamos slaugos reikalų pati tvarkyti negaliu. 96 metų mama sveika irpatenkinta gera priežiūra. Mamai buvo lengva priprasti prie slaugytojų, svarbiausia, kad ji jaučiasi labai patogiai. Man labai lengva su jumis tartis, nuspręsti, netgi neskrendant į Lietuvą iš Amerikos. Esu patenkinta ir dėkinga.”

Rasa Varanka McKean

JAV, New York, 2014

“…slaugytoja Nijolė labai maloni, kruopšti, tvarkinga ir sąžiningai atliekanti savo darbus. Puikiai moka susibendrauti su žmonėmis, kuriuos slaugo.

Jūsų įmonės paslaugomis irgi patenkintas: viskas atliekama laiku, nebuvo jokių nesklandumų, paslaugos profesionalios, kas ir yra svarbiausia.”

Justas

Lietuva, 2015

“Noriu padėkoti UAB „Norwegian Service Team Baltija“ už pacientei Simonai profesionaliai ir kokybiškai suteiktas paslaugas. Taip pat nuoširdžiai dėkoju slaugytojai Nijolei už profesionalumą teikiant paslaugą ir draugišką bei šiltą bendravimą su paciente.

Linkiu sėkmės Jūsų prasmingame darbe.”

Rita V.

Lietuva, 2015

“Nuoširdžiai dėkoju Jums už operatyvią ir profesionaliai suteiktą pagalbą. Pačią didžiausią padėką noriu išreikšti slaugytojai Agnieškai. Jos išskirtinai kokybiškai suteiktos paslaugos, nuoširdus dėmesys, profesionalūs patarimai ir praktiniai pamokymai, buvo didelė ir labai reikšminga pagalbaslaugant sunkiai sergančią motiną. Linkiu visam Jūsų kolektyvui kuo geriausios kloties ir sėkmės.”

Asta Vanagaitė

Lietuva, 2015

“Labai dėkingi už pagalbą. Naudojamės NST Baltija paslaugomis nuo 2013 m., neturime jokių priekaištų – per visą laiką nebuvo jokių netikėtumų, streso ir galvos skausmo. Net ir susirgus slaugytojai Audronei buvo atsiųsta kita puiki slaugytoja.”

Svajūnė Matukonytė

Lietuva, 2017

“Ačiū Jums ir Jūsų nuostabiai komandai, širdingi sveikinimai nuo manęs ir mano brolio.

Neįsivaizduojam tėvų gyvenimo šiuo metu be Jūsų paslaugų, nuostabiųjų Jolantos ir Vilmos.”

Karla G.

Lietuva, 2018

“Nuoširdžiai dėkojam už profesionalų aptarnavimą ir suteiktas paslaugas. Didžiulis ačiū ir pagyrimai slaugei Agnieškai.”

Nida

Lietuva, 2019

“Labai dėkojame nuostabiai sesutei Agnieškai už labai profesionalią pagalbą. Ji labai padėjo mums sunkiu momentu. Labai labai dėkojame.”

Justina

Lietuva, 2019

“Jūsų slaugytoja Irina yra nuostabi!!! Nemačiau pati Aleksandros, tikiu, kad ji taip pat nuostabi. Tiesiog Irina, kai būna dienomis, tai Tėtės proveržis sveikimo link yra toks stiprus!!! Ačiū Jums!!!

Ieva N.

Lietuva, 2020